www.hotel-ubytovani.com
 

Hotel S.E.N. ***** ubytování Senohraby

 
 
 
Hotel Senohraby S.E.N. - Služba na recepci je 24 hodinHotel Senohraby S.E.N. - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Senohraby S.E.N. -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Senohraby S.E.N. - V hotelu je kulečníkHotel Senohraby S.E.N. - K hotelu přísluší parkovištěHotel Senohraby S.E.N. - disponuje restauracíHotel Senohraby S.E.N. -  je k dispozici připojení na internetHotel Senohraby S.E.N. -  je k dispozici letní terasaHotel Senohraby S.E.N. - golfHotel Senohraby S.E.N. - disponuje kavárnouHotel Senohraby S.E.N. - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Senohraby S.E.N. - přijímá kreditní karty VISAHotel Senohraby S.E.N. - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Senohraby S.E.N. - přijímá kreditní karty JCBHotel Senohraby S.E.N. - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Senohraby S.E.N. -  stálá diskotéka - tanec - zábavaHotel Senohraby S.E.N. - tenis -poblíž hoteluHotel Senohraby S.E.N. - krytý bazén v hotelu.Hotel Senohraby S.E.N. - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Senohraby S.E.N. - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Senohraby S.E.N. - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Senohraby S.E.N. - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Senohraby S.E.N. - na pokojích je telefon
 

Hotel S.E.N.
Malostranská 344, Senohraby 25166
Česká Republika
Hotel-Senohraby-SEN@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel S.E.N. ubytování Senohraby Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel S.E.N. - ubytování Senohraby | Vítejte

 
Hotel Senohraby S.E.N. Několikapatrový hotel S.E.N. v zámeckém stylu skýtá kouzelné výhledy do zámecké zahrady a okolní přírody - kopcovité krajiny nedaleké obce Hrusice, uprostřed přírody a přitom Praha je 25 minut jízdy autem. 2 km z dálnice D1 exit 21, po silnici E55 ve směru Benešov, Tábor a Linz.

Romantický hotel S.E.N. v Senohrabech disponuje 47 pokoji situovanými na východ s výhledem do ladovské krajiny. Vybírat můžete z nabídky 37 dvoulůžkových pokojů a 10 apartmánů, včetně svatebních apartmánů a pokojů pro nekuřáky a jednoho pokoje pro handicapované hosty. Nekuřácké pokoje jsou umístěny v celém prvním patře hotelu.

Senohraby ubytování
Apartmány a pokoje odpovídají standardu pětihvězdičkového hotelu a jsou vkusně, pohodlně a elegantně zařízeny ke spokojenosti každého návštěvníka. Vychutnejte si romantický víkend na zámku! V ceně pokoje je zahrnuta bohatá snídaně formou bufetových stolů s teplou i studenou kuchyní, sladkým pečivem, ovocem i zeleninou.

Hotel S.E.N. restaurace - stravování
Restaurace hotelu S.E.N. obdržela certifikaci Czech Specials. Hotelovou restauraci vyhledávají nejen hosté zámku, ale i veřejnost, která okolo hotelu projíždí nebo si chce vychutnat kvalitní večeři mimo Prahu. Vybírat je možné z pestrých variací české i mezinárodní kuchyně, z jídel vegetariánských a dietních. Rozsáhlá je i nabídka výběrových moravských a francouzských vín.

Zámecká restaurace v empírovém stylu je nejvhodnější pro slavnostní příležitosti jako je svatba na zámku, promoce, oslava narozenin, atd. Zahradní „Swiss restaurant“ s otevřeným krbem se nachází v krásném prostředí zámecké zahrady u bazénu. Umožňuje pořádání barbecue večírků a garden party. Pozdní občerstvení nabízí noční bar v zámecké věži v pravém křídle hotelu. Bar je otevřený o víkendových večerech, v pátek a v sobotu od 21:00 do 02:00 hodin, hudba k tanci.

Hotel S.E.N. konference - svatby ...
Rozsáhlé prostory zámeckého hotelu S.E.N. Senohraby u Prahy vybízejí k organizaci akcí všeho druhu. V šesti klimatizovaných saloncích a sálech se konají kongresy, sympozia, pracovní meetingy a školení, konference, workshopy, firemní prezentace, ale i rodinné oslavy, plesy, výstavy, vernisáže či zážitkové dny. Kompletní svatební servis. V zámecké zahradě se pořádají módní přehlídky, koncerty, charitativní akce a grilovací večírky. Kongresový hotel S.E.N. poskytuje komplexní služby všem zámeckým hostům a zájemcům o pronájem sálu.

Ubytování Hotel S.E.N. služby
Vstřícný personál zorganizuje veškeré kongresy a ostatní akce na klíč dle individuálního přání s možností využití sportovních či adrenalinových aktivit. Areál zámku nabízí tenisové a squashové kurty, volejbalové hřiště s umělým povrchem a dva bazény. Stolní tenis, šipky, billiard, obří šachy, petanque, půjčovna jízdních kol. V okolí zámeckého hotelu S.E.N. v Senohrabech jsou k dispozici golfová hřiště, ranče nabízející projížďky na koni nebo paintballová hřiště. Samozřejmostí je sestavení speciálního menu, uvítací drink, odpoledního občerstvení, coffee breaky nebo organizace rautů formou švédských stolů.

Hotel S.E.N. Wellness a relaxace
Dopřejte svému tělu i mysli uvolnění při relaxaci a sportu. Wellness a relaxační pobyty jsou ideální dovolenou nejen pro novomanžele, zamilované páry, seniory, ale i rodiny s dětmi nebo aktivní sportovce. Psychické pohody a povzbuzení tělesné kondice docílíte jak procházkami v přírodě a aktivním sportem, tak i díky zdejším relaxačním procedurám. Léčebná sauna, solárium a masáže, ...